Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történt velem idegbeteg...

Mi történt velem idegbeteg lettem?

Figyelt kérdés
Egy hete az iskolában hirtelen az iskolában rosszul lettem(stresszes az életem és sokat aggodok) és hazaküldtek és nem javult semmi sôt rá egy héttel az iskolában bementem és hányingerem volt szédültem plusz nagyon remegtem és elzsibadtam.(kórházba kellet vinni ahol kivizsgáltak de szerintük ez szellemi okok miatt van ezért pshyologushoz küldenek.Nos néha jobban vagyok de könnyen idegesek leszek és olyankor elkezdek hányingert kapni és remegni.Ja és enni se tudok meg depis vagyok mert nincsenek barátaim...pedig én csendes vagyok nem vagyok az a háborgos tipus vagyis nem voltam az mostmár más vagyok 17f köszönöm előre a válaszokat ez nagyon fontos nekem mert nagyon félek
2012. máj. 6. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne félj! :)

Majd a pszichológussal megbeszéled ;)

2012. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek csak pánikrohamok. Szokj le a kávéról, cigarettáról és energiaitalokról. Mozogj többet (sportolj vagy dolgozz). Járj a pszichológushoz, ha beutaltak.
2012. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem iszok soha kávét,energiaitalt és nem is cigizek...alkohol se
2012. máj. 6. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress valami sportot a levezeti a feszültséget (nekem nyként a hastánc volt a mert ki tudtam fejezni magam), és menj pszichológushoz.

Tudom ajánlani a küzdősportokat, vagy hasonlót. a lényeg hogy tereld el a figyelmed, a dokinak meg emgedd ki ami bánt

2012. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szóval lányként
2012. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet szervi baj, pl keringési zavar ha pánikbeteg vagy szedjél orbáncfüvet vagy nervenflégét
2012. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!