Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek hogy megbocsásson?

Mit tegyek hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm akit megbántottam áll facet csináltam és azon irtogattam neki neki hülyeségeket, mert zavart hogy a barátaimat amikor bemutattam neki egy idő után már csak vele foglalkoztak szó szerint le voltam magasról ***va. Aztán meg csak azt hallotam tőle, h ő milyen jó fej, ő járni akar velem stb, és ez egy iő után már nagyon felidegesíttet. Aztán abba hagytam a facen írogatást neki mert jobbra fordultak a dolgok. Utána nemsokára rá összejött az egyik barátommal... Nah és onnantól kezdve megint kezdődőt minden előröl. A vége az lett hogy kiderültek ezek a dolgok amiket csináltam, mondjuk örülök is hogy kiderült mert az egészet amit tettem megbántam, Most azon vagyok hogy megbocsásson , el is értem mert beszélünk stb. de ha pl én 1 napig nem vagyok suliba kibeszél a hátam mögött, ellenem fordítja a barátaimat stb. Elmondtam neki hogy tetszik nekem egy fiú és h szeretnék tőle többet erre ráirt a fiúra hogy mizujs stb, és most a fiú öt isteníti kijárnak a városba stb( úgy a lánynak van barátja ). Tönkre teszi a kapcsolataimat azokkal az emberekkel akikkel idáig jóba voltam/vagyok.

Mit tegyek hogy végre vége legyen mindennek ? Legyek öngyilkos ? mert már nagyon sokszor gondolkoztam rajta, el is kezdtem magam vagdosni... segítsen valaki

Mindent megbántam amit tettem!!


2012. jún. 17. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ne mutasd be neki az új jelöltjeidet.

hogy nem tanultál belőle,nem is értem.

2012. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Viccesek ezek a tinik.
2012. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sztem hagyd a lópikulába,majd lesz még jobb barátnőd,aki nem veszi el előled a hapsikat és a barátokat/barátnőket sem :)
2012. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem volt hasonló "barátnőm". Ha én jóban voltam valakivel, ő még jobb kapcsolatban akart lenni vele. Ha ezután más emberrel barátkoztam, ő is az új emberkével akart még jobb barátságban lenni. Rohadt idegesítő volt.


Azóta már eltelt pár év. A barátaim még mindig a barátaim, ő pedig lóg valahol a levegőben.


Ne foglalkozz vele! Az ilyen "hirtelen milyen jó barátok lettünk" sztorik nem szoktak sokáig tartani. A barátaid pedig rá fognak jönni, hogy ki az igazán fontos nekik.

2012. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igyekszem megvalósítani majd őket.

csak nagyon rosszul esik amit csinál, ugy h neki van is közbe barátja.

2012. jún. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!