Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy megbocsásson?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy kapcsolatom egy fiúval,tetszünk egymásnak,és már terveztük a találkát is.A fiú mondhatni rá se néz senkire,hiszen ha engem akar akkor miért beszélne más lánnyal..de!Tegnap szilveszter volt és csináltam 1-2 dolgot,amit ma elmondtam a fiúnak,és besértődött hogy hogy lehetek ilyen stb...igaz,nem járunk de szerintem nektek is szarul esne ha egy alakuló kapcsolatban a másik fél "megcsal" ..és ezután elment..nem tudom hogy mit mondjak neki,mert amúgy nem vagyok ilyen,az alkohol miattam voltam olyan,amilyen...
2012. jan. 1. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alkohol nem mentség.


Amúgy adj neki időt, majd csak megbocsát, bár ez elég rossz pont így az elején...

2012. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nehéz ilyenkor bármi jót mondani... Ami tuti, hogy beválik, az, ha NEM mondod neki azt, hogy az alkohol miatt volt... Ez a legátlátszóbb és legszánalmasabb mentség. Szilveszter ide vagy oda, senki nem kényszeríthet, hogy addig igyál, amíg elveszted az önkontrollt... Joggal feltételezi, hogy ha összejöttök, és Te elmész bulizni és iszol, máskor is teszel majd 1-2 dolgot.

Szerintem mondd meg neki, hogy nagyon sajnálod, sejted, mit érezhet, de ne haragudjon, és Te továbbra is szeretnéd megismerni és visszanyerni a bizalmát. Majd ő megmondja, hogyan teheted ezt.

26/F

2012. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem mentség,csak most rúgtam be először,nem tudtam hogy ilyen leszek :S De úgy fogom akkor mondani ahogy a 2.válaszadó mondta :) Köszönöm.:)
2012. jan. 1. 19:11
 4/5 Solarian ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy hülye voltál, és hogy emberek vagytok, és az emberek hibáznak.
2012. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden okés:))
2012. jan. 1. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!