Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rossz a gépem mit csináljak?

Rossz a gépem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most már nem csak a youtube meg az inda video lassú hanem az egész gép eddig nem volt ilyen bekapcsolom vagy5 perc még betölt minden rámek egy ikonra és elkezd olyan szinten laggolni minden meg lassú meg minden bajom van avasnál is azt írja ki hogy már nincs tűzfal meg le fog járni a támogatás ezért licenszet kell venni

2012. júl. 10. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Újra kell telepíteni... ennyi
2012. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én nem merek hozzá kezdeni akik meg pénzért csinálják azok olyan balfa szok még egy másfél éve elvittem újra rakatni és úgy jöttem vissza hogy 2 windows volt rajta mert a balf asz nem törölte le az előzőt
2012. júl. 10. 17:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Karesz1-6.. és akkor már az összes hozzáértő balf@sz a világon. Annyira tipikus.
2012. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem még senki nem hozta vissza a gépet pedig már jópár emberkének megcsináltam.

Amúgy jogos. mert sok emberke aki ezzel foglalkozik a piacon vette a papírját :)

2012. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha megnézel sok kész konfigurációt amit árulnak abból szerintem kiderül hogy fingja sincs az illetőnek informatikáról aki összerakta :)
2012. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó teljesen igazad van, ment a zöld kéz.

Élő példa-rá ; [link]

2012. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bazzzzz de durva:D

meg tudná nekem valaki mondani hogy egy FM1 tokozású alaplapba miért van Nvidia kártya???? :D

2012. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

erről van szó hogy az kér el érte sok pénzt aki ilyen sz@rul

megcsinálja de még nem is a pénz lenne a baj hanem hogy nem ért hozzá

2012. júl. 11. 09:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell vásárolni előre össze rakott gépet, ipon.hun van gépösszerakó és ott ki tudod választani az alkatrészeket a gépedbe, össze szerelik és kész. 2 hónapja én tőlik rendeltem.
2012. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gép reinstall eennyi
2012. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!