Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "A (z) AMD driver képernyőille...

"A (z) AMD driver képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt. " Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ha játszok,akkor csíkok jelennek meg közben,amik kb 0.1 mp-ig láthatóak,és 15-30 másodpercenként jelennek meg és néha elmegy a kép és kiírja ezt az üzenetet.Akkor is kiszokta írni,ha bekapcsol a képernyőkímélő és megmozgatom az egeret,de nem jön vissza a kép,csak kb 10 mp múlva és miután bejön,kiírja ezt az üzenetet.Mi lehet a gond?
2012. aug. 19. 00:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem, nekem 6850-es van.
2012. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sajnos továbbra is kiírja :S
2012. aug. 19. 01:39
 13/19 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy próbáld ki a kártyát másik gépben. Ha továbbra is csinálja, akkor vedd igénybe a garanciát és cseréltesd ki, mert ez nem normális.
2012. aug. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hát igen :S

Köszönöm a segítséget :)

2012. aug. 19. 01:48
 15/19 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet hogy a tápom a hibás!

A maximum feszültsége: 450W

Radeon HD 7770-nek az egyik rendszerkövetelménye: 450W vagy jobb táp.

Tehát szerintem a tápom nem stabil 450-en és a Radeonnak meg ennyi kell minimum.Ezért áll le a videókártya drivere és ezért vannak a bevillanó vonalak a képen.Lehetséges nem? :D

2012. aug. 20. 23:53
 16/19 anonim válasza:
Szerintem nem a tápod a hibás, mert nekem is ugyan ezt csinálja. A régi kártyám is ezt csinálta meg most az uj is. Sőt most cseréltem ki a gagyi m-tech tápomat egy xfx pro series 550w-osra. A videókártyád meg 100wnál nem eszik többet.
2013. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 stone9524 válasza:
A memória is lehet hibás, ugyanez a problémám, én kicseréltem gond nélkül működik:) (Memóriakompatibilitás)
2013. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szia nekem is ez volt a bajom megoldódtam szerencsére

Két verzió van ha az első után is csinálja akkor a másodikat próbáld meg


1. Ha vision engine control-od van akkor lehet az a baj és akkor töltsd le a catalystot innen : [link]



2.Start menü -> futtatás -> regedit. Vagy Win+R -> regedit és ott HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers

Majd a GraphicsDrivers-hez adjunk hozzá jobb oldalon (jobb klikk->új->duplaszó) egy új duplaszó bejegyzést, aminek a neve TdrLevel legyen, az értéke pedig nulla. Ezután inditsd újra a gépet .

2013. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Semmelyik nem jött be. sőt utobbi ennyira rossz tipp volt h total lefagyott és csak resetelni tudtam...
2014. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!