Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnapi nap arra lettem...

Zoookecy kérdése:

Tegnapi nap arra lettem figyelmes, hogy a tápegységem (Crossair CX600 V2) fura zajokat ad, mintha ( cincogna, ciripelne ) játék futtatása közben (Darksiders 2) Mitől álhat fenn ez a probléma?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a tápod?
2012. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pár hónapos csak
2012. aug. 18. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak annál a játéknál fordul elő, vagy néha más esetben is?

Kérdem ezt azért mert én a minap kitisztítottam a proci hűtőt és emiatt levettem a ventit róla majd visszarakva furcsa, valszeg hasonló ciripelő hangot hallottam, mikor leszedtem a gép oldalát láttam, hogy más irányból dugtam be a kábelét az alapba és egy pici papír ami proci ventijének a kábelén van néha hozzáért és emiatt adott ki idióta hangot :D

Szóval ezt szerintem nézd meg.

2012. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyiért vetted ezt a tápot?Egyébként lehet hogy ventilátor csere nem ártana bár ilyen hamar nem kéne hogy tönkre menjen tehát nem tudom,ezt látni kéne
2012. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!