Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Hp630 a6e83ea netobook-ró...

Nev543 kérdése:

Üdv! Hp630 a6e83ea netobook-ról hinyzik pár illesztőprogram. Itt egy oldal ahonnan l e tudom tölteni a drivereket, csak nem tudom melyikhez melyik kell. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

[link]

ezek hiányoznak nekem:

Generic Bluetooth Adapter Ethernet-vezérlő Hálózati-vezérlő PCI egyszerű kommunikációs vezérlő PCI-eszköz SM buszvezérlő


2012. szept. 15. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ethernet biztos: [link]


Ha többféle hardverrel szerelnek egy gépet és nem tudom melyik van benne, akkor úgy szoktam hogy letöltöm a drivereket egy mappába, és az eszközkezelőből frissítem a drivert úgy, hogy listából választva betallózom a mappát ahová a drivereket raktam és a rendszer kiválasztja a megfelelőt.

Tehát ha jól néztem bluetooth-ból három is van, felraknám még a lapkakészlet divert.

Ha nem sikerül írj.

2012. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!