Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit ajánlotok egy kezdő,14...

Mit ajánlotok egy kezdő,14 éves "informatikusnak", milyen programokkal kezdjen? LENNT BŐVEBBEN!

Figyelt kérdés

Szóval 14 éves vagyok, és eléggé érdekel az informatika. 9.-es vagyok, angol szakon+ felvettem az emelt infót vagyik 10.-ben érettségi. heti 3 óraban tanulunk.

Milyen programokkal kezdjek el én, otthon foglalkozni? (pl. videovágás, valamilyen szerkesztés, photoshop stb.) Adott egy x4 965 3.4Ghz, 8gb 1600Mhz RAM, 1TB HDD, és egy 6850, szóval nem nagyon lenne gond a programok futtatásával.

Mit ajánlotok? Mivel foglalkozzak? Programok neve?



2012. szept. 25. 22:22
1 2
 11/12 cojofree válasza:
Szerintem próbálj valami olyasmit mint például a programok honositása(magyarositás) ami szerintem még nyelv gyakorlásnak is tökéletes.Viszonylag elég hamar meg lehet tanulni, és ami nem mellékes egy kis jövedelemre is szert tehetsz. Ha progik kellenek irj(van vagy 600Gb)
2012. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 csigarena ***** válasza:
Amiket írtál,azok alapján elkezdhetsz android/ios alkalmazások felé érdeklődni
2012. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!