Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez normális jelenség?

Ez normális jelenség?

Figyelt kérdés

A laptopon Debian 6.0.6-os verzió mocorog. Ha nem vagyok gépközelben, általában csak lecsukom, így készenléti állapotban piheg. Előtte minden programot bezárők s kilépek mindenből.


Tegnap este megyek haza, s ahogy benyitok a szobába, megszólalt belőle a zene... de pont akkor, meg is ijedtem...

Mitől, vagy hogyan lehetséges ez?



2012. nov. 5. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

óh ezt inkább az Ezotéria kategóriába kellett volna írnod,

mert ilyent nem lehet a Windowsban beállítani még akarattal sem,hogy a zenelejátszó akkor induljon el ,ha a szobába belép egy személy

2012. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt már nekem is olyan hogy zenét hallgattam a gépen utánna kiléptem a zeneljátszó programból és pár perc mulva megszólalt felület nélkül a zenelejátszó, háttérbe futott a progam de nem volt a tálcán se a program csak a feladatkezelőnél a folyamatoknál találtam meg. neked is hasonló lehetett, de viszont énse értem hogy mi okozta hogy elindult nekem lehetséges egy másik alkalmazás akarta használni a lejátszót
2012. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy vmi paranorma... ;)
2012. nov. 5. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor készenlétből (az időzítő miatt) átmegy hibernálásba/kikapcsolásba, nem kapcsolhat be az "úgyhagyott" zene?
2012. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
előtte mindig mindent bezárok, illetve kilépek mindenből. Azt hiszem írtam is ...
2012. nov. 5. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!