Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's Creed 3-al probléma...

Assassin's Creed 3-al probléma segítség?

Figyelt kérdés
Tegnap megvettem az Assassin's Creed 3-at join or die kiadásban de észrevettem hogy nincs magyar felirat erre felhívtam az 576-ot és azt mondták hogy vigyem vissza a lemezt és kicserélik. Ki is cserélték de amikor újratelepítettem ahogy mondták már nem fogadta el a CD kulcsot erre felhítam őket és azt mondták hogy rajtam kívül még 3-emberrel történt ez az országban és ennyi? na most mit csináljak?

2012. nov. 24. 16:34
 1/5 anonim válasza:
Miért nem kérdezted meg őket, hogy mit csinálj??
2012. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nos először is: Jól átvertek, mert egész európát ez súlytja. Én is beszéltem velük, azt mondták, az Ubisoftnál van a hiba. A kódokat nem lehet aktiválni, de ezen elkezdtek dolgozni a franciák(tudtommal francia a gyártó), néhány kódot már aktiváltak is. Sokan azonban még nem tudnak játszani, mert azokat a kódokat még nem engedélyezte az Ubisoft. Nekem azt mondták, 26-ára már mindenki játszhat vele, azaz aktiválhatóak lesznek a CD-kulcsok hétfőn.
2012. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pilwax válasza:
nállam meg mikor indítom a játéko a patchelésre is errort ír, illetve nem enged bejelentkezni a uplay :D szal vicces dolgok vannak, és ezzel nem egyedül vagyok így.
2012. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én ma vettem meg a join or die verziót, pár órája, feltelepítettem stb, erre amikor aktiválnám hol azt írja, hogy érvénytelen cd kulcs, hol azt, hogy nem elérhető a gyártó szervere. most akkor mi is van? ja és az 576-nál vettem
2012. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 boyka00 válasza:
Én Freedom Edition ba vettem meg 576 nál és a Cd kulcsot sem a DLC Unlockert sem fogadja el szóval szívás
2012. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!