Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Óriási bajom van! Miért nincs...

Óriási bajom van! Miért nincs hang a gépemen?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet, hogy hónapok óta nincs hang a gépemen, mert Realtek HD Audio Driver van, és havonta egyszer kétszer van hang, ha újraindítom utána pedig nincs, amikor van akkor a jobb alsó sarokban van egy kis narancssárga hangszóró az a realtek jele, de valamikor eltűnik, és letörlődik és nincs hang, és havonta egyszer visszajön, de nem mindig, amikor kedve van, letöltöttem, újratelepítettem, és akkor se volt, és másnap sem meg ilyenek, MIT CSINÁLJAK, WINDOWS XP-m VAN EGYÉBKÉNT!

2012. dec. 4. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szoftveresen(driver, egyéb beállítások) minden rendben van és nem működik, akkor valószínű elromlott, vegyél egy hangkártyát ami XP alatt is működik, kb. 3000 Ft.
2012. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, csak nem bíztam magamba kösz
2012. dec. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!