Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 2, Battlefield 2:...

Battlefield 2, Battlefield 2: Bad Company vagy Call Of Duty 4 mw? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

játék élmény,grafika,stb :)

Köszi a választ.:)



2012. dec. 27. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen szubjektív. Valakinek ez, valakinek az. Minden esetre a játékélményt nem feltétlen a csillivilli grafika adja. Nekem olyan FPS tetszik amire sokan azt mondják, hogy szar a grafikája, de nekem akkor is jobban tetszik mint más csoda grafikájú progi.
2012. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Battlefield oldalon bár a legtöbben a saját fejük után mennek és néha túl sokan akarnak mesterlövész puskával rohangálni azért össze lehet hozni jó kis csatákat amikor együttes erővel gyűritek le az ellenséges csapatot.


Call of duty sorozaton meg inkább a Rambozás megy.


Ahogy az első válaszoló is írta, teljesen szubjektív, hogy "melyik a jobb" játék. Játékstílusban jelentősen eltérő játékok nem igazán lehet összehasonlítani őket.

Nekem a BF és a COD sorozat is tetszik más-más okok miatt.


Grafika szempontjából az említett játékok szerintem még az elvárt szinten vannak.

2012. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Operation Flashpoint Dragon Rising tetszik. Utánam biztos jön majd 4-5 fikázás, hogy az milyen szar játék, és a grafika is gagyi. Viszont sokkal több a stratégia, kevesebb a rambozás. Nincs területi korlát, tehát a küldetést számtalan formában lehet megoldani. Mivel 2009-es játék, ezért gyengébb vason is elfut.
2012. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!