Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux telepítése? (többi lent)

Linux telepítése? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ki szeretnék próbálni néhány Linux disztribúciót. Eddig Ubuntu volt fent azt lecseréltem Peppermint OS-re az viszont mindenféleképpen marad, mert nagyon tetszik. 2 HDD-m van az egyik a Win7-é a másik a Peppermint-é. Az lenne a problémám, hogy azon a HDD- amin a Win7 van csináltam egy partíciót azonban arra nem akar teleülni a Pear Linux (ezt szeretném most kipróbálni. Azt írja mindig amikor kijelölöm, hogy hova telepítse, hogy HIBA, NEM LETT GYÖKÉRKÖNYVTÁR MEGADVA. Sehogy nem sikerült ezt megoldanom, ezért maradtam annál az opciónál, hogy a Win7 mellé telepítse, adatok megtartásával. És itt jön még egy bökkenő, mert nem írja ki, hogy telepítve van a Pear Linux, rögtön a Win7 indul el. Pedig telepítette. Valaki segítse, hogy most mit csináljak! A Peppermint OS-nél is ez volt a gond ezért került a végén egy teljesen másik HDD-re...

Előre is köszönöm!



2013. jan. 5. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
a win7 bootloader nem látja a linuxot, tegyél fel egy grubot
2013. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az csak olyan formátumban lehet letölteni amit a Linux lejátszikde el se tudom indítani a Pear Linux-ot nem hogy telepítsek valamit :/
2013. jan. 5. 17:56
 3/4 A kérdező kommentje:

Na végre sikerült de újabb probléma adódott:

Nem fogadja el a telepítésnél megadott jelszót. Ilyenkor mit lehet tenni?

2013. jan. 5. 18:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam.... Jó tudni, hogy itt fel lehet tenni kérdéseket... De, hogy valaszoljanak is ahhoz szerencse kell. Persze kedves válaszoló, neked köszönöm :)
2013. jan. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!