Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Böngészös bot. De mégis hogyan?

Böngészös bot. De mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy játék. Ugy lehet benne, Tapasztalatot szerezni, hogy "Drogot" ültetsz. 44 perc mire beérik, és utána lekel szedni.. na itt, az a gond, hogy Egyyesével kell leszedni. Egy kattintás, és leszedi, csakhogy 20-30 ezerszer, kicsit lassu, és a net is kifagy. Erre szeretném azt, hogy, valaki tudja-e hogy hogylehet olyan Robotot "Botot" késziteni, ami automatikusan kiszedi az összes drogot, hogy tapasztalatot szerezzek, és fejlödjön a szintem.
2012. okt. 27. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha adsz egy linket a játékhoz, talán tudok segíteni.
2012. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Programozói tudás szükséges hozz. De ha észreveszi, te repülsz. :) :p
2012. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nembaj... tudsz segiteni?
2012. nov. 15. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez ügyben nem, nem készítettem még programokat, amik az interneten kártékony műveleteket végeznek. Bocs :S
2012. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de tudnàl?
2012. nov. 16. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Az lehet, de szerintem könnyen észrevennék, és IPre is bannolhatnak akár. Az meg ugye kellemetlen, mert akkor regisztrálni sem fogsz tudni más névre sem. Ám nézz tutorialokat több programozósról és ha elég tapasztalt leszel talán el tudsz készíteni egy botot.
2012. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
segitenèl megcsinàlni?
2012. nov. 16. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Segítettem amit tudtam. Utánajársz egy bármilyen bot elkészítésének módjairól és ha elég jól elsajátítod a programozást, akkor bármilyen botot képes leszel megcsinálni. Adott esetben nem tudok segíteni, mivel azt sem tudom milyen botot szeretnél és, hogy milyen oldalra.
2012. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!