Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kihívásból szeretnék C#...

Kihívásból szeretnék C# elkészíteni egy olyan feltörő programot, ami bruteforce elven épül és ha elfelejtem egy lekódolt mappám jelszavát feltudom törni ehhez mégis mennyi tudás kell????

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Gondolom van egy ciklus ami megnézi hogy jó ez az adott karakter lánc ha nem megint belemegy a ciklusba és így tovább.Kell még hozzá egy tömb amiben az adatokat tárolom.

Idáig jutottam.

Igazából ÉN szeretném megcsinálni nem letölteni.

És Nem abból a szándékból hogy feltörjem a mappáim csak kihívásnak. De képes legyen rá.

Esélytelen hogy komolyabban használni tudnám mert a gépem harmat gyenge.....És ehhez nem ártana egy bivaj gép.

Nah de a lényeg, milyen előismeretek kellenek hozzá??



2012. aug. 26. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Naponta nyílnak ilyen témák, hogy hacket akarok csinálni, játékot akarok csinálni, mennyi idő és tanulás kell.

Enniy idő alatt, ami alatt ezt a kommentet megírtad, már rééééééég rágoogle-zhattál volna, hogy c# alapok vagy c# tutorial kezdőknek.


Kezdésnek ajánlom az "Együtt könnyebb a programozás" c. könyvet, én is ebből tanulom az alapokat. (zöld könyv tetején "COMPUTERBOOKS"


Üdv.: AkroMenToS

2012. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap rendszeres tanulás után tudni fogsz csinálni ilyet, de ilyen módon pár évtizedre szükséged lesz, mire megtalálja a helyes szót.
2012. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megírni, ha megy a programozás nem nehéz.

Viszont a brute force szinte sosem célra vezető...

Ráadásul a tömbös megoldást is felejtsd el, mivel itt nagyon sok elehetőségről van szó, pillanatok alatt el tud fogyni a memória, erre más megoldás kell.

2012. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
főleg ha véletlenül végtelen ciklust írnál, resetelheted is a gépet
2012. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!