Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangkártya Driver?

Jack917 kérdése:

Hangkártya Driver?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Újratelepítettem a Windowst (home premium 64bit) és minden driver oké, csak a hangkártyáé nincs a helyén. Bárhonnan töltök le az nem lesz jó, próbáltam már Cobra Driver Pack-el is, de nem játszik le semmiféle hangot. Hangkártyámhoz az Everest 2 félét ír: ATI Radeon HDMI @ High Definition Audio hangvezérlő [1002-AA90] [NoDB]

ez a másik: Realtek ALC1200 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-2]


esetleg valaki/valami? :)


2013. márc. 7. 20:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Értem, de mivel nincs párosított eszköz (vagyis van, csak nem látja a Win) ezért ide nem tudok belépni. A zöld "hangjelző" sáv villog mikor elindítok pl. egy zenét. Hangot viszont nem ad ki. Minden jó helyre van dugva, másoknak is láttam ezt a problémát. Azt írták nekik, egy új angol (!) Windowssal ez megoldható. Újratelepítettem angolul, de ugyan ez...
2013. márc. 10. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!