Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érvek, ellenérvek a windows 8...

Érvek, ellenérvek a windows 8 ellen?

Figyelt kérdés
Veszünk egy gépet és láttam vannak olyanokat, amikkel alapból van windows 8. Nos én az xp-hez vagyok szokva ezek után nagyon furcsa? Esetleg vannak hátrányai, nehézségek, amikre érdemes odafigyelni?

2013. márc. 13. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Vannak akiknek nem tetszik az új kezdőoldal (aka metro) és hogy nincs megszokott start menü, eleinte én is húztam a szám, de meg lehet szokni simán.

Egyébként meg egy nagyon jó rendszer, gyors, stabil, sok jó dologgal, nekem már jobban tetszik mint a W7.

2013. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A megszokást leszámítva, ami gondolom eljön pár nap utána van még valami?

Egyébként köszi a válaszod!

2013. márc. 13. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Más gondom nem volt vele, miután megszoktam.

Esetleg ha valami régi játékot vagy akármit használsz, nem biztos hogy menni fog rajta, de ez mindig így van az új rendszerekkel.

2013. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ez máris egy rossz tulajdonság, én inkább régebbi játékokkal játszom és programokat hasnzálok... Pl ha google chromeot le akarom tölteni akkor olyat kel lami megy win 8 on is?
2013. márc. 13. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Az mióta régi? Ilyenekből mindből van naprakész verzió.

Én ilyen 7-8 éves játékokra meg egyebekre gondolok.

2013. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát amilyen játékokkal én játszom: moto racer gta vc, sa nfs széria undergroundtól kezdve kb a shiftig szóval ezek közt van régebbi játék pl a san andreas is ha jól tudom 2004-es
2013. márc. 13. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Hát az olyan régi az vagy menni fog vagy nem, majd kiderül.

Max megpróbálod XP kompatibilis módban.

2013. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Régi játékok alatt inkább 2000-es évek előttit kell érteni, a többi menni fog.


Amúgy nekem sem jön be különösebben a win8, bár könnyen megoldható a startmenü-asztal hiánya, de tény hogy a Win7-es összeszedettebb rendszer.

2013. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én imádom! Sokkal jobb számomra mint a win 7
2013. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tény, hogy meg kell szokni, de nagyon sok apró okosság került bele a Windows 7 óta, amik miatt már nem váltanék vissza 7-esre. Sokkal gyorsabb (~10-15 másodperc alatt feláll a rendszer, pedig nem épp mai a gépem). Negatívumként a néhol ellentmondásos és erőltetett új Kezdőképernyőt tudom említeni, szerintem asztali verzióban nem lett volna muszáj ránk erőltetni, de ha ez a haladás iránya, akkor el kell fogadnunk.
2013. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!