Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elromlott a Windows!?

Elromlott a Windows!?

Figyelt kérdés

Eredeti licencelt Windows 7-em van.Az a baj vele,hogy amikor bekapcsolom sokkal lassabban kapcsol(egyikpercről a másikra)

Amikor az asztalon ki akarok jelölni dolgokat(Bal agérgomb)akkor a belseje nem kék hanem átlátszó+ amikor tálcáról elindítok egy programot olyan mint ha rá sem kattintottam volna hanem csak úgy bejon de mért Segítsetek !Windows 7 Ultimate 64-bit-em van.Ha valaki tudna segítni akkor azt hálám üldözi a sírig.



2013. márc. 27. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor volt utoljára újratelepítve ?
2013. márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Winyó kondíciója milyen? HD Sentinel.
2013. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 x-a válasza:

Tény, hogy nem jó és nem tetszik mindenkinek (függ mire használja valaki a gépét) de érdemes lenne egy pillantást vetni a linux-ra. Stabil, legális, ingyenes.

Ne nyissunk vitát, hogy miért nem jó, a windows fanok véleményét ismerem. Ez egy javaslat egy alternatív világ felé. Több, mint öt éve használom, tudom miről beszélek. Szóval csak a kérdezőnek javasoltam. Ennyi.

[link] (kezdőknek ezt javasolnám)

2013. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valahol a teljesítmény vagy felhasználói élmény vagy mi a nyűgnek hívják ott beállításai között le vannak tiltva az animációk és egyéb effektek.

Például úgy, hogy a "A windows állítja be be a számítógéphez" lehetőség van kijelölve.


A windows amúgy is minden frissítés és néha még egy egyszerű újraindítás után is lassabb mint előtte, sőt több memóriát és lemezhelyet is foglal (egistry, automatikus naplózások, stb).



Az újratelepítősdi pedig csak egy mítosz...


[link]


Én is csak javasolni tudom valamelyik Linux (kivéve 'zubuntu) összeállítást ha semmi speciális ok nem köt a Windows-hoz!

2013. márc. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 x-a válasza:
Hát te pont az ubuntutól óvod. Akkor legyen a Mint. Az is jó egy kezdőnek, nem? :-)
2013. márc. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!