Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud egy jó virus irtót?

Matthew0220 kérdése:

Valaki tud egy jó virus irtót?

Figyelt kérdés
Valami ojan kéne ami nem akaszt gamekat.

2013. ápr. 21. 18:39
 2/7 A kérdező kommentje:
az avast nem véd semmit:( csak gyanusitja a programokat.
2013. ápr. 21. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem avast! van és Malwarebytes.


Ez a kombináció eddig nyerő nálam. Nagyon ritkán észlel 1-2 vírust a malwarebytes és törlöm is(Ez nem azt jelenti, hogy rossz, mert csak 1-2 vírust talál, hanem azt jelenti, hogy védve van a rendszer). 1 éve nem volt semmi gondom a géppel, csak törődni kell vele. Hetente 1x-2x futtasd le a Malwarebytes-t! Használd a teljes vizsgálatot.

2013. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Komplikato ***** válasza:

Ajánlok NOD32 vagy Kaspersky. :D Ez a két legjobb.


Avast nekem addig volt fent, amíg nem közölte egy fertőzésnél, hogy a FIZETŐS verzió tudja leszedni. Utána méregből feltettem a Comodo Internet Security-t (tűzfal + írtó) az érdekes módon leszedett mindent szemetet. A Malwarebyte-s viszont tényleg jó. Régen SpyBotot használtam, de az lassú és nem túl hatékony, a Malwarebytes jobb.

2013. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Komplikato ***** válasza:
Meh, hülye vagyok, amiről írtam és nem vált be, nem az Avast volt, hanem az AVG csak elírtam. :)
2013. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azza baj a nod32-vel hogy most nekem virusoslet a gépem mert a videó allat irták és azóta szarakszik a gépem és a nod32 nem engedi telepiteni
2013. ápr. 21. 18:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Norton és Kaspersky absolute amigos
2013. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!