Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legkisebb telepíthető...

Melyik a legkisebb telepíthető linux, ami jó, és magyarul is megszerezhető?

Figyelt kérdés
A lehető legkisebb használható rendszer érdekelne,de nem puppy linux vagy ilyen,hanem olyan ami kiválthatja az xp-t,de rámegy 2 gb ssd re is. köszönöm!
2013. máj. 26. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tinycorenál nincs jobb.


[link]

2013. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt még nem ismerem. köszönöm! várok még válaszokat,hátha akad még valami érdekes. olyan akad,ami az ssd lemezen úgy max 1 gb ot foglal,és fel is lehet rakni a 2 gb os lemezre? az ubuntu nem fér rá,azt próbáltam. :(
2013. máj. 26. 00:51
 3/11 anonim ***** válasza:
ez 15 mega, olvasd már el a linket amit küldtem, egyik legjobb tiny os, mindent leír, wifi telepítéstől, az audion át a flashig.
2013. máj. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jelenleg is olvasgatom mit tud. az lenne benne a jó,ha teljesen magyar lenne. kifogom próbálni. te használtad már?
2013. máj. 26. 00:58
 5/11 anonim ***** válasza:

én ezt a linuxot használtam (persze a magyar nyelvűt) nagyon jól működött.

[link]

2013. máj. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
már nincs meg a telepítője? :)
2013. máj. 26. 07:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Valahol megvan a neten is, már nem tudom honnan szedtem le. Viszont van egy nagyon jó kicsi magyar puppy, én pendrive-ra raktam és ha filmet nézek akkor nem izzitom be a wint, hanem azzal egész nap tökéletesen megy a gép, de különben alapból is minden rajta van. Próbáld ki a SevenPuppyt!
2013. máj. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a sevenpuppy rendszer felismeri a gép hardvereit? az ilyen kis rendszereknél nem szokott dolgokat felismerni.
2013. máj. 27. 15:31
 9/11 A kérdező kommentje:
ezeket nehéz telepíteni a gépre,vagy nem lehet.
2013. máj. 27. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet?

El kell készíteni a partíciót, megadni a beállításokat, törölni majd újra létrehozni a Linux partícóját. Ha tudsz Windowst telepíteni, akkor a Linux is menni fog. Különben kérj meg valakit, hogy telepítse, és te majd megadod, hogy mit válaszoljon, ha kell.

2013. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!