Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez vírus: "AutoClose. Exe"?...

Ez vírus: "AutoClose. Exe"? Súlyosság: "magas" Fenyegetés: "win32:Malware-gen"

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

#AutoClose. Exe #win32:Malware-gen
2013. júl. 4. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
szerinted mire találták ki a vírusirtót?
2013. júl. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de azt kérdeztem, hogy ez egy vírus-e? Ezt pedig azért kérdeztem, mert volt már, hogy valamit annak vélt az vírusírtó, de nem az volt. Nekem a Win 8-on egy barátságos mosoly kiséretében és kedves figyelmeztető szöveggel rendszertelenül és abszolút váratlanul újraindult a gépem. De mindig minden helyreállt, nem veszett el semmi, még az ilyen online szöveg sem. Azért kérdeztem, hogy a tapasztaltabbak tudják-e azonosítani, hogy azt találta-e meg a vírusírtóm? Most karanténban van.
2013. júl. 4. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem vírus, ez malware(rosszabb).
2013. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csacsi2 ***** válasza:

Ha nem bízol a vírusírtódban,tűzfaladban cseréld le!

Amit leírtál a kérdésben, kívülről sem tűnik veszélytelennek. eleve neked kell tudni honnan jött, miben volt... azaz ha tudod, hogy egy oldal nem megbízható, vagy fájlcserélő esetleg bármi ami nem legális akkor jobb ha kételkedsz. Vírusírtó azért van hogy ezeket jelezze.

ha bizonytalan vagy akkor töltsd fel ide a fájlt és több vírusírtóval ellenőrzi:

[link]

[link]

2013. júl. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Már hónapokkal azelőtt kaphattam valahonnan, nem sokkal a Win 8 telepítése után. Mert nem volt a gépen csak a gyári védelem - azt is hittem, hogy az elég, hogy ezeket bilgétsz bácsi már úgy tervezi, mint a Linuxokat. De ha Windowsról beszélünk, olyan nincs, hogy védelmi szoftver nélkül...:))
2013. júl. 9. 11:46
 6/8 csacsi2 ***** válasza:

pedig a Win7 -től elfogadható védelmet nyújt a sajátja, de elég csak rosszul beállítani, vagy csak egy időre kikapcsolni. Bevallom én sem szeretem a MS termékeket, skype-ot is Jól elrontották. Eset Smart Security-ben megbízom mint védelem, jól dolgozik, de van 1-2 aminek érdemes utánanézni!

[link]

2013. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy kell ezt a táblázatot értelmezni? A piros és a sárga mit jelent? Most az ingyenes Avast van fent ehhez az xp-hez. Így ránézésre nagyon sokoldalú ez is. Én sokáig nem használtam semmit, mert sokszor Linuxot használok, a régi asztali pc-n meg az AVG pro. megy már régen (eddig) hibátlanul. Így ezen a téren nem követtem az eseményeket... :)
2013. júl. 9. 15:40
 8/8 csacsi2 ***** válasza:

piros átengedi

sárga Felhasználó függő azt jelenti hogy a felhasználó, hozza meg a döntést például egy gyanus viselkedésnél eldöntheted, hogy blokkolod-e. ez beállítás függő is.

A lényeges a zöld.

2013. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!