Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell Pdf dokumentumot...

Hogy kell Pdf dokumentumot Word-be átkonvertálni?

Figyelt kérdés
Az van hogy az egyik tanárunk az anyagot Pdf-be küldte el és rengetek. Így nem lehet rajta kicsit alakítani se, hogy összemenjen, vagy kisebb betűk legyenek,így pedig nem akarok kinyomtatni 100-200 oldalt. Word-ben pedig lekicsinyítem, átrendezem, szorosabbra húzomnám és máris kb felére csökkenne a lapok száma. Hogy lehetséges ez ? (Remélem értehető volt.) ne mondjátok, hogy kijelölöm az oldalt és átrakom word-be mert az is rengeteg idő, meg ha máris kisebb betűre állítom nem tölti ki a sort stb.. Olyan kellene ami egyben az egészet átrakja. Sűrgőőőős lenne! Valami megoldás van erre?
2009. okt. 19. 17:46
 1/4 anonim válasza:

CRTL+A (mindet kijelöl)(katt bele vhova a szövegbe előtte)

CTRL+C (másol)

CTRL+V (Wordbe beilleszted)

a többit leírtad

2009. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az van hogy kijelölöm én, de csak egy oldalt jelöli ki. És utána be wordbe, és átteszem pl 10-es betűméretre, akkor nekem sokat kell igazítanom rajta mert összemegy a szöveg és nem is ér ki a lap oldaláig. Nincs olyan program amivel ha kisebbre veszem a méretet akkor ez legalább végig is a lap oldaláig? köszi a segítséget, de ezek éppen tudtam.
2009. okt. 19. 19:33
 3/4 anonim válasza:
A goggle-ba írd be hogy pdf to word converter, és akkor adni fog ki jó néhány oldalt ahol be tudod szerezni ezt a segéd programot, én a Free pdf to word doc konvertálót használom, amit könnyű kezelni. Beilleszted azt amit szeretnél word-be áttenni, és néhány másodperc alatt átkonvertálja.
2009. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
akár ezt az oldalt is használhatod : [link]
2009. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!