Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Műszaki rajzolóként szeretnék...

Műszaki rajzolóként szeretnék pénzt keresni. Jelenleg tanulom intenzíven az autocadet, de sajnos itthon nincs programom hozzá. Ki mit ajánlana? A lehető legolcsóbban szeretném megúszni.

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A tervező programok sohasem voltak olcsó dolgok. Nem tudom, hogy állsz anyagilag, de egy komolyabb programot nem hiszem hogy meg tudsz fizetni (minimum több száz ezer, de inkább milliós az áruk). Amúgy, ha olyat akarsz tanulni, amire igény is van, akkor: Catia, ProEngineer vagy Solid Edge. A nagy cégek többnyire ezeket használják, esetleg még az Inventort. Szóval ezeket javaslom, de a megvásárlást nem ajánlanám otthonra.
2013. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ebbe még költened sem kell


[link]


ez nem terheli annyira a gépet mint az autoced de kb a tudása ugyan annyi


ha gondolod tölsd le és ha kell hozzá crack küldök mert nem ingyenes a program

2013. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:
Léteznek ingyenes CAD-programok, pl. FreeCAD, LibreCAD, BRL-CAD. Amennyire tudom, ezeknek a működése egymásétól és az AutoCADétól is eltér. Tervezésre valószínűleg mind használható, de hogy az AutoCADben mennyire tudod kamatoztatni a tanulságaikat, az kérdés. Te viszont, aki a nagyobb tapasztalatod miatt esetleg jobban észreveszed a közös vonásokat, mint én, talán kezdhetsz velük valamit.
2013. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!