Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet másban megnyitni?

Gergely123 kérdése:

Hogyan lehet másban megnyitni?

Figyelt kérdés
Az lenne hogy van egy képem amit a gimp-ben megcsináltam sztem jó lett rózsákat raktam rá meeg minden de csak a gimp-ben tudom megynitni szóval ha valakinek elküldö,m és neki nincs gimp-je akk enm tudja megnyitni?
2013. aug. 20. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnyitod az adott képet, majd bal felül Fájl...és ott válaszd az Exportálást !

Kiválasztod a formátumot, és a mentés helyét, és "Exprtálod" !

[link]

2013. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

OFF

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

ON


Jól van, ezek szerint a Gimp bevált... Hogy világosabb legyen: A több réteg, átlátszóságok és egyéb hasznos dolgok leírását a Gimp (mint más programok is) a saját formátumán belül tudja tökéletesen tárolni. Ezért, amíg szerkeszted, mindig XCF-ben mentsd a képet, ezzel biztosítod, hogy később még kényelmesen belé tudj avatkozni. Amikor elkészültél, akkor már exportálhatod valamely egy rétegű, népszerű képformátumba (pl. JPG, PNG, BMP, satöbbi), amivel elvész az eddigi szerkezete, viszont bármelyik nézegetővel megnézhető, honlapra rakható, más rajzprogramokba vagy Word-dokumentumokba illeszthető, és így tovább.

2013. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!