Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy, és mivel lehet (ha...

Hogy, és mivel lehet (ha lehet) az ember bőrszínét változtatni reális színekkel?

Figyelt kérdés
Szóval pl. fehérből barna négert, fekete négert, kínait, vagy négerből fehéret, stb..

2013. szept. 9. 05:58
 1/9 anonim ***** válasza:
amúgy ez ilyen rosszul megfogalmazott képszerkis kérdést akart lenni,vagy valami másra gondoltál e ?
2013. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván mivel a programok közt van, nem igazi bőr színezéséről beszélek. De ebben mi nem egyértelmű?
2013. szept. 9. 08:10
 3/9 tabaki ***** válasza:
Gimp. Kijelölöd a szükséges részt, és a Színek menü különféle beállításaival játszol. Valójában érdemes bonyolultabban és több réteges képen felépíteni, de az alap efféle.
2013. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Abba nincs emberi színárnyalat. A piros, és narancs-sárga nem igazán élethű. Na meg fordítva, négerből fehéret ezzel még annyira sem tudom elképzelni.
2013. szept. 9. 12:01
 5/9 tabaki ***** válasza:

Mivel minden árnyalatot ki tudsz ügyeskedni, az emberi bőrszíneket is. Egy gyors próba, te csináld ügyesebben:

[link]

Négert fakítani tényleg sokkal zűrösebb, főleg az erős embertani jegyek miatt. Nem is sikerült, a torzítások és a túlvezérelt szűrők ellenére sem. Ebbe már a rajzeszközökkel is komolyan bele kéne nyúlni:

[link]

2013. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én barnát nem tudok kiügyeskedni.
2013. szept. 9. 18:38
 7/9 tabaki ***** válasza:
Én főként a Színek->Árnyalat-telítettség... táblával manipuláltam, elsősorban a Fő beállítócsúszkákkal, azután a különféle színekre állva is. Inkább csak próbálkozással lehet kitapasztani, hogy mi mit csinál. A szemet-szájat utólag is kijelöltem, és kissé más beállításokat használtam. A Kijelölés->Lágy szél... beállítása biztosítja, hogy ne alakuljanak ki éles peremek.
2013. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem a színezéssel megy jobban. Azért köszönöm, de eddig is így próbáltam. De itt csak sárga van, aztán narancs aztán piros(amik egyáltalán közelítenek a barnához), és ha mondjuk kontrasztos a kép, vagy világos, akkor ahhoz, hogy a világoson ne legyen narancs, ahhoz a sötét helyen már nagyon sötétnek kell lennie. Na meg én olyan igazi feketére gondoltam, amit sötétítéssel nem lehet csinálni, mert akkor sötét lesz pedig igaziból világosban a fekete is csilloghat, meg jól látható, sötétítéssel pedig már szinte egy fekete folt lesz az egész.
2013. szept. 9. 20:08
 9/9 tabaki ***** válasza:
A Fényerő-kontraszt...-tal is belenyúlkálhatsz, de az valószínű, hogy puszta szűrőzéssel nem lehet tökéletes eredményt elérni, bele kell festegetni.
2013. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!