Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vs windows 8 Elonyok...

Galaxy mini s5570 kérdése:

Windows 7 vs windows 8 Elonyok/hatranyok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Windows 8 gyors operációs rendszer, a windows 7 egy lassú operációs rendszer. Nekem állandóan lefagyot a win 7 erös gépen és hamar összeomlot a rendszer. Winodws 8 at használok semmi gondom vele a windows 7 közelébe se léphet mert egy nagy szar. A windows 8 elöt vistám volt .
2013. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Évek óta tolom Win7-tel, több konfigon is, soha nem volt vele gondom, se fagyás, se lassulás, körbeveri tempóban az összes korábbit.


A Win8-at kényszerből használom, de nem szeretem. Minden működik rajta, de nem esik kézre.

2013. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Tomicica, ha a win8 előtt Vista-d volt, akkor honnan a t..mből veszed, hogy a WIn7 lassabb mint a Win8?! Ha nem értesz valamihez legalább ne terjesztd a h--lyeséget.
2013. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat szerintem is a win8 sokkal jobb
2013. szept. 16. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Onan tudom kedves válaszadó hogy volt a vista elöt egy win 7 a gépemen ami teljesen kikészitete az idegeimet mert megszakadtak a letöltéseim a win 7 tel meg mikor a windows t leállitotam akkor meg olyanokal szorakozot leállitsá kényszertetése. Nekem meg elegem let az egész win 7 böl szépen összecsomagoltam a gépet számitógépszervizbe leszedetem a win 7 et és vistát kértem helyete. Érdekes a vista nempiszkált csak a win 7 aztán vistára nemkaptam internet explorer 10 es böngészöt hát adtam egy próbát win 8 nak és nembántam meg a cserét. nagyon gyors operációs rendszer a win 8 és ha hiányzik a win 7 kinézet letöltöd a start menüt és pont olyan lesz mint a win 7.
2013. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kérdezzö legalább mi egyet értünk te ius mindod jobb 8 as mint a 7 es én biztos nem a semmiért nemhasználtam win 7 et ha jól müködöt volna nemkerült volna vista a gépemre. De egyszerüen szar a win 7.

A régi gépem 2 magos intel e 5200 processzor 2gb ddr2 ram asrock alaplap 2 terra winyó nemigaz hogy nemelég neki egy ilyne gép ? A mostani gépem

3470 intel i 5 processzor Asrock z77pro4m alaplap, 3 terra belsö winyo és 4 gb ddr3 as 1800 as ram

szóval nem gyenge szar gépeim voltak és vanak.

2013. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Számomra kényelmesebb a win7, a win8-ban sok felesleges cucc van, amit nem használok, erőltetik a metró felületet, ami tapipadokra jó, de PC-re nem biztos, hogy előnyös.

Képzésen volt win8, otthon 7-est használok.

Öcsém játszik is a gépén, most "butítja vissza" 7-re a 8-ast, mert a játékban billentyűkódokat a 8-as rosszul kezeli, ez meg bosszantja, így nem hat pihentetően a játék. :-)

Mindenki használja azt, ami neki kényelmesebb, nekem a win7-essel soha nem volt problémám, se sebesség, se más. (azért nem mindegy, hogyan van összerakva a vas, amire fel van telepítve...)

2014. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 darken dragon válasza:
Nekem a win 7 sokkal jobb mert a win 8 ugyan azt a játékot jobb fps el futtatta de a win 7 kissebb fps el is sokkal jobban vitte a játékokat! Win 8 egyetlen előnye hogy gyorsabban indul de szinte észre se veszem mert max 15 mp eltérés volt összesen! Na meg persze a kezelőfelület az egy.......... hát érintős gépre való! Engem a win8 nem győzött meg sőt szerintem felesleges inkább win7! Én a win 7 et ajánlom de embere válogatja!
2015. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!