Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a kérdésem hogy eléggé...

Az a kérdésem hogy eléggé rosszul fut a procim mit tennétek ti vagy mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Hát az a gond ,hogy:már elég régóta van AMD X2 Athlon procim de kb ugy 6 hónapja kezdett el dilizni alapból az egyik mag 3-4 százalékon fut míg a másik 80-100 százalékon mar volt szervizbe volt tisztízva de ugyan az mindíg amugy Original XP van a gépben már vagy 3 éve eddig nem volt baj bár azt is hallotam hogy update kéne a windowsnak de azt meg nem engedi...ha esetleg tudnátok segíteni írjatok előre is Köszi
2013. szept. 16. 12:21
 1/3 tamasoft ***** válasza:
Csinálj egy BIOS gyári beállítások visszaállítását, vagy egy BIOS frissítést, ha van új release. A 3 éves XP nagyon réginek számít, pláne úgy, hogy a frissítéseket nem engeded neki. Tedd újra az XP-t, de legjobb lenne, ha egy újabb oprendszert tennél föl, ha van hozzá elég (minimum 2 Gb) RAM-od. Win7, vagy 8.
2013. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát a bios elem lett cserélve és a windowsot kb 3-4 vagy 6 hónapon ként szoktam ujra telepíteni de az öreg BIOS elemmel is ugyanez volt hát nem tudom mi lehet de kondolkotdam Win7 en lehet az lessz megpróbálom azt telepíteni és majd jeletntem a helyzetet am 3GB ramom van
2013. szept. 16. 21:52
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és még anyit hogy nem enged frissíteni nem isntalálja az update-eket :(
2013. szept. 16. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!