Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 aktiválás kikapcsolása?

Windows 8 aktiválás kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Bosszant,hogy 2 óránként kéri ,hogy aktiváljam a windowst és bedob a gépházba. Hogyan tudnám ezt kikapcsolni,hogy ne kérje?

2013. szept. 30. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
megveszed, az általában segít ;-)
2013. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kms aktivator
2013. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

" megveszed, az általában segít ;-) "

Nem akarok érte fizetni 40ezert.Nekem annyi is elég,hogy használni tudjam, semmi féle aktivátorral nem akarok bajlódni azzal csak a gondok vannak.

Olvastam valahol ,hogy kilehet valahol kapcsolni,hogy ne dobjon be egyből a gépházba, csak nem tudom,hogy hol kell.

Ebben tudnátok segíteni ?

2013. okt. 1. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:

"Olvastam valahol ,hogy kilehet valahol kapcsolni" -> "semmi féle aktivátorral nem akarok bajlódni"

ezt buktad!


"Nem akarok érte fizetni 40ezert."

Akkor ott a Linux! Tökéletes működik, és még vírus kergető nélkül is biztonságosabban használható, mint bármelyik tiszta windows drága vírus kergetőjével...


Ajánlom a Linux Mint -et,

Vagy ha ragaszkodsz a Windows -hoz, akkor vedd meg, vagy kockáztasd be az aktivátort, ami nem biztos hogy segít a problémádon, és valószínűleg add is valami plusz finomságot.


KMS -el az a gond, hogy csak egy rövid időre nyújt megoldást.

2013. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!