Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom lekérdezéssel...

BélaXY7 kérdése:

Hogyan tudom lekérdezéssel elosztani 2 lekérdezés eredményét OpenOffice BASE-ben?

Figyelt kérdés

Üdv emberek!


Szeretnék írni egy lekerédezést ami eloszt nekem 2 adatot amit select vissza adott.

Hogy kéne? Csináltam 2 lekérdezést. Egyikben az egyik szám a másikban a másik szám van csak. De két dolog van. Vagy ez nem egy select - akkor bekapcsolom SQL közvetlen futtaása - erre a válasz, hogy table not found in statment.

Oylat találtam, hogy meglévő táblában osztom el az adatokat. update tábla set oszlop = oszlop1/oszlop2 pl.


De a konkrét probléme: Konkrét probléma? Van egy tábla. benne dolgozók. Van ki dolgozik van aki nem. Meg kell mondanom az arányait.

Tudom select count(*) from tábla where nemdolgozik = true. A másik meg ugyan az csak false. Majd a 2 elosztom egy mással. DE AZT HOGY?


Előre is köszönöm!



2013. okt. 26. 07:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!