Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért mászik el az ablak?

Miért mászik el az ablak?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! GeForce GT430 videokártyámon eddig két monitort használtam, egyen nem fértem el az ablakokkal. A WinRAR nevezetű programot egyszer átvittem a másik monitorra és amikor ezt a monitort leszedtem a gépről, a WinRAR ablakát véletlenül ott hagytam. Csakhogy rendesen leválasztottam a monitort az Nvidia vezérlőpanellel, és még mindig ugyanaz, a WinRAR megnyitásánál, ha letöltött csomagot nyitok meg, ez az ablak eltűnik a képernyőmről és átmegy oda ahol az előző monitor volt.... Ilyenkor mit tehetek, ha nem akarom visszarakni a másik monitort? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 8. 12:33
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Gyári (nem MS) driver esetében sok esetben beállítható, hogy melyik alkalmazás melyik képernyőn nyíljon meg.

Eleve ha leválasztottad, akkor csak az elsődleges működhet, azaz ami azon kívül esne, azt is belekényszeríti a win. Tehát lehet hogy "leválasztottad" ami nem tudom mit jelent ebben az esetben, de a képernyőbeállításoknál továbbra is kiterjesztett asztal és 2 megjelenítő van beállítva. Ott állítsd át 1-re és megoldódik a problémád.

2013. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, még kiegészíteném hogy (lehet hogy csak nálam) csak akkor tudod vissza állítani ha a monitor csatlakoztatva van
2013. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!