Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megcsinálnia...

Hogyan tudom megcsinálnia Word-ben, hogy lapra sok gyertyát helyezek egymás mellé? Amit majd később kinyomtatok, majd kivágok és a gyerekek fölragasszák egy adventi koszorúnak.

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyertya képét odarakod egyszer, majd rákatt, akkor kap egy keretet, amit elvileg lehet nagyobbra-kisebbre stb. igazítani. De közben fent a felső menüsorban használhatóvá válik a másol-ikon, rákatt, és utána ismét katt az írólapra, és ismét katt, = újabb és újabb gyertyák kerülnek oda.

Ha mégsem jól írtam akkor a sugódban keresd ki a névjegykártya-készítéshez írottakat, mert amit te akarsz, az is gyakorlatilag ugyanaz = egy valami kép vagy szöveg egy db. A/4-es lapon többször egymás után felpakolva, kinyomtatva.

2013. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Beszúrsz egy táblázatot annyi oszloppal, ahány gyertyát szeretnél egy sorba (pl. 5 ) aztán minden egyes cellába beszúrod a gyertya képét (vagy elég az elsőbe aztán CTL+C és a többi cellában pedig CTRL+V).


Ha kész azt az egy sor táblázatot annyiszor másolod amennyi kifér a lapra.


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZI A SEGÍTSÉGET.SIKERÜLT:)
2013. dec. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!