Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Áldoznál egy percet az idődből...

Áldoznál egy percet az idődből hogy kisegíts?

Figyelt kérdés

Egy rendszergazda korlátozások miatt nehéz helyzetbe kerültem. Pl. egy olyan egyszerű dolgot mint filmet nézni, nem tudok.


Megoldás rendkívül egyszerű, bárki aki jófejségből hajlandó 1 percet áldozni az idejéből hatalmas szívességet tesz.


2013. dec. 11. 08:16
 1/6 A kérdező kommentje:

1. lépés:

Annyi lenne a dolog hogy feltelepíti valaki magának a "VLC media player" nevű ingyenes programot. Lehetőleg a legújabbat mert gondolom az kompatibilis lesz ezzel az op.rendszerrel, az az igazság nem tudom milyen op. van fönt, talán win8 enterprise 64bit, de nem biztos.


2. lépés:

Az egész mappát (ahova feltelepült a VLC program) talán szükséges lesz becsomagolni egy zip fájlba, azért hogy meglehessen osztani. A rar formátum nem hiszem hogy jó lenne mert nem tudom hogy van-e winrar a gépen valószínűleg nincs, hisz még a "windos media player"-t se találok de a zip formátumot úgy tudom alapból tudja kezelni az intéző.


3. lépés:

A megosztás annyi lenne hogy ha valaki ismer egy oldalt, ahová fel tud tölteni egy zip fájlt és én az meg le tudom menteni magamnak, vagy a másik megoldás elküldi e-mail-ben. Nem tudom lehetséges-e zip fájlt e-mailben elküldeni és ha lehetséges egyáltalán szükséges-e csomagolni, mert az is lehet hogy magát a mappát is lehet küldeni. A lényeg hogy le tudjam így vagy úgy magamnak menteni az összes fájlt amit egy feltelepülő VLC használ. Ennyi lenne az egész. Előre is köszönöm az esetleges segítséget. Az e-mail címem: denes2013@gmail.hu mindegy hogy linket vagy magát a mappát/zip fájlt kapom a lényeg hogy ez nekem egy hatalmas segítség lenne.

2013. dec. 11. 08:16
 2/6 anonim ***** válasza:

A vlc honlapjáról nem jó a telepítő nélküli zip változat?


[link]

2013. dec. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a portable változat lesz jó. Ráteszed egy pendrive-ra és onnan indíthatod pl...
2013. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De igen köszönöm :)
2013. dec. 11. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor most jófej voltam ^______^
2013. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dolgozzál, ne filmezz!
2013. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!