Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype programom arab nyelven...

Skype programom arab nyelven jön elő. Hogyan állitsam vissza magyar nyelvre?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 6. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb oldalon fönt ahol a skype felirat is található, kattints a másik szóra /balról a másodikra/ itt vannak a nyelvi beállítások. Átállítod magyarra és kész is.
2014. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt is kipróbáltam, ugy sem megy.

Ez a jelenség azóta van, hogy egy service-ben mondták, hogy állittassam át az XP-t W7-re. Belementem, fizettem érte. Sőt, azóta egyetlen webkamerát/már hármat is vettem/ se támogat, mindig kiirja, hogy cseréljem ki ujra.

2014. jan. 6. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ebben az esetben én ide kevés vagyok. Nekem XP van a gépen, Win7- hez nem konyítok. Remélem jön majd valaki, aki érdemben hozzá tud szólni.
2014. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hargitai János válasza:

üdv


nekem is hasonló bajom van de én win 10 et használok már jó ideje. Egyszer csak arabra váltott a nyelv, érdekes volt de nem nagyon zavart mert rutinos felhasználó lévén az alap funkciókat így is megtaláltam. Viszont pár napja úgy jelenik meg az ablak mintha tükörből nézném, és ez már nekem is sok.

Megpróbáltam törölni majd újratelepíteni de a helyzet nem változott.

Gyanítom az egész gépet kellene újratelepíteni.

2016. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!