Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az arab fiúk akik itt vannak...

Az arab fiúk akik itt vannak Magyarországon, tényleg minden magyar lányt k. vának tartanak, és nincs is példa arra hogy magyar lány és arab közt igaz szerelem legyen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
100évvel ezelőtt minden nő k.rvának tartaná a ma élő nőket és igazuk is lenne.
2013. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
asd
2013. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Vedd ki az alsó vonalat :D

2013. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet van olyan, de nem mind gondolja így.
2013. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet! Ez elég elgondolkodtató...valamin akkor sürgősen változtatni kellene a nők viselkedésén!
2013. okt. 23. 23:21
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
hát szerintem magyar és arab között igaz szerelem nem, de még csak szex se jöhet össze,és nem azért mert az arabok k*rvának tartják a lányokat,hanem mert a magyar lányok sose jönnének össze olyan gusztustalan emberekkel mint az arabok. max a prostik pénzért.
2013. okt. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hé! Vannak kedves arabok! Tudnék mesélni személyes dolgokat, ha valakit érdekel, írjon privit :)
2013. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekes :D téma. Nők többsége tényleg egy könnyűvérű rib..anc de inkább a tinik ilyen esetek, mert 25 év felett már a nők érettek lesznek és kialakul az egyéniségük. Én inkább a tiniket nevezném rib..ancoknak. Többségük az. És vannak rendes arabok is. A kultúrájuk miatt tekinthetik a magyar nőket rib..ancnak mivel az ő nemzedékükben a nők eggáltalán nem mutogathatják magukat erre azt értem nincs kinn a szemükön arcukon kivul semmi a ruha alól.

Mi liberálisok vagyunk ők konzervatívak

2013. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak azt tisztelik, aki kivivja a tiszteletet. De mit tiszteljen azon, aki felkinalkozik, 10 perc utan szetteszi a labat stb.

Nekem arab ferjemvan - ne tudjatok meg hany no kinalkozott mar fel neki, tudvan, hogy nos, sot a legtobben akkor akartak elcsabitani, amikor terhes voltam. Meg nala 20evvel idosebb nok is szerelmes levelekkel bombaztak. Felelmetes.. Mindezt ugy, hogy en is ott dolgoztam es nap mint nap lattak, hogy velem van, boldog es nem kell neki mas. Az ilyeneken mit tiszteljen? Es ha valaki nap mint nap ezt latja, megertem, hogy altalanosit es minden not rib.ancnak tart.

2014. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Én félig arab vagyok, s azt tudom mondani, hogy nem feltétlen igazak amit írnak sokan vagy amilyen sztereotípiák vannak. Saját magamból is kiindulva, illetve akiket én ismerek: kemények, de belül érzékenyek. Nehezen fejezik ki az érzéseiket. Ha komolyan gondolják akkor megtesznek mindent, kitartóak és a legfontosabb, hogy igenis hűségesek. Aztán persze emberfüggő, h ki milyen...
2014. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!