Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ismerősök listája pillanatn...

Az ismerősök listája pillanatnyilag nem elérhető, próbálja meg újból. HIBAKÓD:80191001. mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Letöltöttem megint egyúj verziót (Windows Live Messenger 2009 (Build 14.0.8089.729) HUN)

innen [link]

Kövvettem az útasításokat, de még mindig kiírja, hogy nem elérhető a partnerlista.:S:S

mit tegyek?

A dll fájlt már aktiváltam...

A kiszolgáló pedig stabilan működik...:S

valaki segítsen...pls


2009. dec. 2. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg te is úgy jártál a messengerrel mint egyszer én. Ebben a 2009-es msn.ben nincsenek nyílvántartva az ismerőseid és állítólag van hozzá egy program ami vissza varázsloja az ismerősöket.

a megoldás az volt hogy felraktam egy kicsivel régebbi msn-t és megoldódott a probléma.

2009. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Remek, kösziii:P

Már csak annyi lenne a próblémám, hogy még mindig nem tok partnert felvenni, és más se tud felvenni, nem jön be az az a kis ablak amivel megerősíthetné, h igen felvettem...azt írja h ez a szolgáltatás nem elérhető(már 2 hónapja)..és mindig az alap xp-s msn-el kell h msnezzek, tiszta ciki...

JAh, és ha felveszem a régirőrl az ember, belépek az újba és nincs fenn...:S:S valaki valami?

2009. dec. 4. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

biztos nehéz a felfogásod ezért nem tudod megoldani a problémát! Gondolom még mindig az xp-s msn-en nyomod.

minthogy elolvastad volna figyelmesen hogy mit is írtam.

Nem emlékszel? "Már én is jártam így :S

2009. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

OKés, nem nehéz a felfogásom, csak nem enged régi msn-t feltenni, érted? v magyarázzam tovább?

szal igen még mindig a régi msn-el zúzok :S:S sajnos...:S

2009. dec. 8. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!