Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows vista kérdések?

Windows vista kérdések?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag gyenge gépről lenne szó 1 gb rammal 2.8 ghz cpu val és 128 as vidikarival.

És jelenleg windows 8.1 fut rajta meglehetősen jól...A windows 7 gyalázatosan lassú volt. Az xp jól fut rajta de már unom stb...

A vistáról meg is feledkeztem h egyáltalán létzeik,de tegnap eszembe jutott h van ilyen is. Az lenne a kérdésem h szerintettek jobban futna e a gépen mint a win 7 ill 8?

Olvastam hogy az sp2 vel már elég jó a rendszer és szép is.

Szerintetek? Maradjak a 8.1 nél vagy vista?


2014. jan. 22. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem. A vista a legrosszabb windows a világon.
2014. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezö magamat látom ha fut a 8.1 fut a vista is és a 7 es a microsoft legszarbb windows sa meg az xp
2014. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezö a windows 7 nél 100% jobb a vista a vistának olyasmi a kinézete mint az xp nek szép fekete tálcája van de már páldául friss internet explorert 10 -11 est nemkapsz rá. Én a helyedbe maradnék a windows 8.1 nél nekem most azvan elöte vistám volt demár nemérdekel a vista
2014. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!