Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nevezik csomóan a...

Miért nevezik csomóan a Windowst winfosnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem őket. Oké, van néhány elcseszett oprendszerük, pl. Vista, Millenium Edition. Ezeket normális ember nem használja. De ott az xp és a win7 is, ezek pedig nagyon jó oprendszerek. Most nem a linux hívőket akarom megsérteni, csak egyszerűen nem értem miért fosozunk le valamit, ha közben mégis azt használjuk és fogjuk is használni?

2014. febr. 9. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:

"ha közben mégis azt használjuk és fogjuk is használni"


Nem nagyon van konkurencia.

2014. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj a Vistával?Egyedül az a baj vele hogy csak a második javitócsomag után javítottak ki benne néhány hibát
2014. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amelyik saját magával se kompatibilis, az a Winfos. MSOffice 2003 = 2007 stb. Internet Explorer, Windows Media Player és amit akarsz. A dühítő hibaüzikről nem is szólva.
2014. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:
Gondolom, azért, amiért némelyek a linuxot "egy rakás bugos szär"-nak, mint ez épp a minap megesett. Teljesen fölösleges és kretén gyakorlat, hogy azzal akarja igazolni valaki a választását, hogy a másét gyalázza. Ez nem jelenti azt, hogy szeresse is azt, amit nem, de ha fontosnak tartja hangsúlyozni a különvéleményét, fejtse ki észérvekkel, talál eleget. Amúgy nem is akkora poén ez a gyenge szóvicc, hogy okos ember virítani akarjon vele.
2014. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már az sp1-es vistával sincs semmi baj.
2014. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azért, mert fosnak tartom. Használni pedig azért használom, mert munkahelyen kénytelen vagyok.
2014. febr. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Winblows-nak nevezem.

Amúgy nem mindegy? A Justin Bieber fanok sem értetlenkednek itt, hogy miért tartják sokan egy kis b_zinak. Ha neked tetszik a win, örülj neki.

2014. febr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 walk w1th mee ***** válasza:
nagyon rég nézegetem az OSx-et és egy mac laptopot,de nem tudom hogy átváltsak windowsról apple-re,nagy dilemma,az apple nem akad be csak úgy mig a windows a high gamer blabla gépemmel is képes megfagyni..
2014. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!