Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy frissen újra rakott gépre...

Egy frissen újra rakott gépre milyen alapvető programokat rakják rá?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 22:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
háát konkrétan csak netezésre használom... csak youtubon nincs minden videónál kép hiába frissítettem a flash playert.. nekem csak olyan progik kellenének ami nélkül nem lehet élni nem tudom mennyire érthető így ?
2014. márc. 17. 19:20
 12/14 johan dániel válasza:
avast free antivirus (virusirto) CCleaner (tisztito) Microsoft Office (stb...) advanced systemcare 8 ( Gépet,optimalizálja,gyorsicsa, átvisgál. Képszerkesztö (gimp) net böngészö (360 browser) opera (mini gépre) játék. Gta San Andreas,need for speed underground 1,2 undercover most wanted (2005) total commander utorrent vagy bitorrent. rakj ki a mini alkalmazásokbol egy processor figyelöt ez fontos meg mutatya mivan vele. skype ha rá akarod rakni és ha van camerád mikrofonod akor tuc ugyis beszélni valakivel vagy ha csak irsz ugy is lehet de ez nem anyira fontos.deamon tools lite ha lemezképfájl véget stb... hard disk sentinel ez a program meg mutatya hogy kivállo e minden vagy sem mármint vinyo dvd vagy nem tom nekem mindig kivalot mutat szerintem enyi
2015. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nekem ezek vannak (Windows 10)

Irodai csomag.: Microsoft Office, OpenOffice.

Böngésző.: Mozilla Firefox, Google Chrome.

Biztonságos(Privát) Böngésző.: Avast Secure Browser, Tor.

Fájlböngésző.: Total Commander.

Víruskereső-írtó.: Avast Free Antivirus.

Videó/Zene lejátszó.: VLC Media player, MPC-HC.

Képnézegető.: Irfanview.

Rajzoló, képszerkesztő.: Gimp, Photshop.

Virtuális Meghajtó.: Deamon Tools.

CD/DVD író/égető.: IMGBurn.

Torrent kliens.: Qbittorrent.

Email.: Mozilla Thunderbird.

Térkép.: Google Earth.

PDF.: Adobe Acrobat Reader.

Programíró.: Visual Studio.

Képernyőmegosztás.: Teamviewer.

Csevegés.: Skype.

Tömörítő.: WinRar.

Ha szeretnél akkor játékos is rakhatsz fel.

Kiegészítők.:

Adobe Flash Player

Java.

Nálam ezek az alapok, itt írták sokan a CCleanert szerintem ezt nem érdemes, nagyon lassítja a gépet, állandóan fut, frissít mindig, holott ezt egy normális víruskeresővel meg aggyal is meg lehet csinálni, rengeteg jó alternatívája van de a víruskereső tartalmazza eleve ezt a funkciót. A Photoshopról meg annyit hogy tényleg sokat tud és érdemes letölteni.

2019. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Előző vagyok ha szeretnél még zenehalgatásra Spotifyt is felrakhatsz.
2019. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!