Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek miért csinálja ez...

Szerintetek miért csinálja ez a Windows Update Windows 7-en?

Figyelt kérdés
Szóval olyan problémám van hogy van egy hiba ami elő szokott jönni mikor frissíteni a windows-om és de ez nem minden windows ujratelepítéskor jön elő... szóval az a problémám hogy leszed egy rakás frissítést amit fel is tesz ujra is indult konfigurál rendesen meg minden jelzi hogy felvan telepítve... de van hogy még aznap kiadja megint hogy van pl 180 frissítés... mégegyszer letölti és telepíti... de előtte már rendesen leszedte és telepítette és sikeres telepítésként jelezte és ilyenkor mikor megnézem akkor azok amiket ujból leszedett pedig már telepítve voltak sikertelenként vannak bejegyezve az előzmények között... szóval szerintetek miért csinálja ezt? úgy szoktam telepíteni hogy felteszem a windowst majd aktiválom majd feltem a legujabb ESS-t és aztán felteszek minden driver és programot amit használni szoktam majd fel engedem a netre és leszedetem a frissítéseket... de akkor is jött már elő a hiba mikor úgy csináltam hogy csak a notebookom alap driveretit meg a vírusvédelmet teszem fel... de van olyan hogy gond nélkül felmennek és nem szórakozik hogy szedessem le és telepítsem ujra őket... szerintetek ez mitől lehet?

2014. márc. 17. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Újraindítást szoktál telepítés után? Egyébként érdekes ez.
2014. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen szoktam, és tényleg az... főleg hogy mindig mindent ugyan úgy szoktam csinálni, és hol jó hol nem... egyik újratelepítésnél semmi gond a másiknál meg van hogy 10x is felajánlja ugyan azt amit minden alkalommal telepít is és pár nappal a telepítése után sikertelen telepítéskén jelzi az előzmények között...
2014. márc. 17. 13:52
 3/11 A kérdező kommentje:
úgy szoktam hogy a frissítéseket csak akkor telepítem mikor már minden fent van az utolsó programig de olyan is volt hogy akkor is csinálta a hülyeségét mikor csak a driverek voltak még fent... próbáltam azt is hogy szedtem le másik telepítőt hátha a lemez sérült meg de azzal is ugyan ezt csinálja.. és azt már nem lemezről hanem pendriveról telepítettem... így kizártam a sérült lemez dolgot...
2014. márc. 17. 13:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Eredeti Windows?
2014. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az. Mármint gondolom hogy az, úgy vettem hogy volt rajta win7 de aztán ujra kellett tennem... az AIDA64 ben lévő sorozatszámmal tettem ujra... de az a fura hogy van mikor nem szórakozik és hiba nélkül felmennek a frissítések de van hogy akár mit csinálok vele, akár hányszor teszem ujra nem települnek rendesen...
2014. máj. 6. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a rendszer hamisnak érzékeli ezt az operációs rendszert. Ha OEM volt rajta és újratetted, akkor ez a helyzet sajnos. Írjál a Microsoft Magyarország ügyfélszolgálatának. [link]
2014. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2014. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a linket a microsoftról... nem írok nekem hanem majd sztem telefonon keresem meg őket... bár most olyan telepítővel telepítettem amibe integrálva vannak a frissítsek, igaz kb 20-30 frissítést még leszedett hozzá de nem szenvedett és gond nélkül feltette őket ( ennek már kb 2 hete ) ekkorra már bőven elő kellett volna jönni ennek a hibának, mikor általában néhány nap után helyrejön... am ez az OEM dolog, van egy ismerősöm meg itt GYK-n is olvastam már nem egy ilyen kérdést hogy olyan problémával küzdenek meg én is sajnos hogy eredeti windowsal, persze volt olyan is aki írta hogy aktivátorral aktiválta hogy adott időközönként, 2-3 havonta meg fél évente ujrakell tenni neki a rendszert mert szétfagy a gépe... ez szintén lehet a notebook hibája? bár az egyik ismerősöm aki ezzel küzd neki nem volt előre telepített windows hanem csak linux volt rajta...
2014. máj. 6. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, menj el hozzájuk, Aquincumban van a Microsoft Magyarország központja, a Grafisoft Parkban. Záhony utca végében, ahol az Auchan is van (106-os busszal megközelíthető). Hasonló gondokkal küzdő barátom a notijával ment hozzájuk, egyszerűen újratelepítés után törtnek látta a Windows7-et, OEM miatt. Nagyon szépen és gyorsan rendbe tették, szintén ASUS-ról volt szó.
2014. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lefagyásokról:

[link]

2014. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!