Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol az a játék ami...

Miért laggol az a játék ami eddig nem?

Figyelt kérdés
Most szeretném megvenni a Titan Fall-t de nem merem, mert a Battlefield 4 egy ideje elviselhetetlenül laggol. Amikor megvettem a játékot magas grafikán teljesen simán ment de mostmár a legalacsonyabb grafikán is szaggat. Miért van ez? Kérlek segítsetek!

2014. márc. 17. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

nézd meg mi az ami fut a háttérben és foglalja az erőforrást.

illetve előfordulhat hogy nagyon töredezetté válik a játék fájljai és az miatt akadozik.

2014. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hol tudom megnézni? Egy töredezettségmentesítést ajánlassz?
2014. márc. 17. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
ctrl+shift+esc
2014. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és honnan tudjam hogy melyik a felesleges?
2014. márc. 17. 19:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvan! Találtam egy macromedia.exe nevű folyamatot ami nagyon foglalja az erőforrást. Elvileg valamilyen trójai lehet de még utána kell néznem mert ha leállítomszimplán csak ujra indul de egy pár másodpercre ha bezárom akkor látszik hogy a CPU használat lecsökken.
2014. márc. 17. 20:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha bárki tud bármilyen módszert a macromedia.exe (coin miner) folyamat eltávolítására nagyon kérem írja le!
2014. márc. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!