Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy elég érdekes kérdésem...

Van egy elég érdekes kérdésem hozzátok (leptop). Többi lent!?

Figyelt kérdés

Van egy leptopom és videokártyánál ezt írja nekem...


Összes elérhető grafikus memória 1664 MB

Dedikált grafikus memória 32 MB

Dedikált rendszermemória 0 MB

Megosztott rendszermemória 1632 MB


Nos ezzel kapcsolatban csak annyit akarok kérdezni h a "Dedikált grafikus memóriát 32-ről hogy tudom megnövelni 128-ra?" hallottam olyanról h BIOS-ban kell és olvasgattam is utána de még mindig nem találtam rá hogy pontosan hogyan is kell mivel a BIOS-ba nincs nekem erre funkció... akkor ha nincs másképp nem lehet növelni? programmal vagy bárhogy? Sürgős lenne :S

ELőre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! ill. Csak értelmes válaszokat várok! :)



2014. márc. 23. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Laptopod van? win 7 tel az alap vga memoria 32 mb ezt megnövelheti az oprendszer 1664 ig ha szükség van rá ez azt jelenti hogy a fizikai ramokbol vesz el
2014. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
win8 am van és tudom h a RAM-ból von el. Csak ugye állítólag a BIOS-ban kell ezt átállítani de nekem a bioban nincs erre lehetőségem.(mert csak ilyen alap marhaságokat engedélyez mint az idő, dátom, ..stb-hez nyúlhatok máshoz nem engedi...) és itt kezdődik a probléma :S
2014. márc. 23. 21:10
 3/7 A kérdező kommentje:
igen laptop ^^ :D ez lemaradt :D Intel HD graphics family vga-val felszerelt :)
2014. márc. 23. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:

az is lehet 32 mb :)


milyen laptop?

2014. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Samsung Series 3 300e5c laptop(win8):)

nem egy atomerőmű mert van asztali gépem játékokhoz úgy hogy azzal nincs probbléme ^^

és még egy kis érdekesség amikor megvettem a laptopot az üzletben ugyan ez a típus 64Mb-os volt és nem 32... (viszont az win7 es volt :) )

2014. márc. 23. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom de vagy késövan és nem fog az agyam vagy ez nem 32 mb os vga s hanem 1 GB os
2014. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
32MB-os :S és 1664-re tudom max felemelni :)
2014. márc. 23. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!