Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox vs. Chrome?

Altrifla kérdése:

Firefox vs. Chrome?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


28.0 Firefoxot használok A frissítést követően érdekes és 1ben bosszantó jelenség ütötte fel a fejét. Van 1-2 oldal ami nem úgy jelenik meg benne mint annak előtte. Vagy kevesebb információt tartalmaz, vagy meg sem nyílik.

Ennek a hibának az 1ik leglátványosabb képviselője a GooglePlay oldala.


[link]


Először azt hittem hogy magával az oldallal van probléma, ezért +nyitottam a Chromban is. Ott jóval nagyobb (normál)felülettel nyílt meg.

Balra Chrome, jobbra Firefox:


[link]


De legalább +nyílik ugyan a keresője nem működik.

Van 1 másik oldal is ami + sem nyílik, viszont dob 1 hibaüzenetet. A Chromban ez is simán megjelenik.


[link]


Tudtommal semmit nem állítottam el a Firefoxban.

Van valakinek valami ötlete a +oldásra?

(Tudom. Dobjam ki a Firefoxot. :-))


Köszönöm.



2014. márc. 29. 08:21
 1/5 hypno ***** válasza:
Chrome.
2014. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

Nálam tökéletesen működik:

[link]


Ha csak frissítetted az okozhatja, hogy a régi profilmappában a régi firefox beállítások nem jók az újhoz (Nagyobb verzióváltáskor mindig újratelepítek). A legjobb megoldás, Telepítsd újra teljesen a Firefox-ot!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__42..

, de megpróbálhatod a Súgó->hibakeresési információ-nál alaphelyzetbe állítani a beállításokat.

A másik, hogy ilyenkor a bővítményeket újra kell tenni:

Pl.:Adobe Flash Player Plugin.

Java-t is ha nincs a bővítmények között! A bővítményeket nem árt lefrissíteni!!!

[link]

Flash Player:

[link]

Java

[link]


Előfordulhat hogy valamelyik kiegészítő/stílus okoz problémákat (Nekem az FTDeepDark okozott bajt), indítsd csökkentett módban a Firefoxot, hogy kiszűrd.


Az is lehetséges hogy mielőtt frissítetted tele volt a gyorsítótár régi elemekkel ami lejárt, ürítsd ki! Előzmények törlése (sütik,gyorsítótár webhelybeállítások stb. minden!)

futtasd a CCleanert, általában megjelenítési problémákat a régi elemek okozzák.

2014. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Leszedtem, alaposan kiganyéztam utána, most "jobb mint az eredeti" :-).

Érdekes hogy folyamatosan frissítgettem a szoftvert és klínert is használok, de mégis találtam még a 24.0-nak is elemeit.

2014. márc. 29. 14:34
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak érdekesség kép, más országban több funkciót lehet elérni a Playon.

[link]

2014. márc. 29. 15:13
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Én eltávolító programot használok (UninstallTool, v. TotalUninstall)ami nyomonköveti a telepítést így totálisan levakarható, nem marad szemét!

Az adobe -nak szokása a registry-ben felejteni a régebbi verziókat pl reader...

2014. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!