Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom az XP-ről lemente...

Hogyan tudom az XP-ről lementett Firefox adataimat átmásolni Windows 7-es Firefoxra?

Figyelt kérdés
Hiába másolom át a profilomat nem történik semmi.
2014. ápr. 7. 09:36
 1/8 Tengor ***** válasza:
Állítsd be azt is, hogy a win 7-en a lemásolt profilt használja az FF és ne az eredetit!
2014. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezt hogy?
2014. ápr. 7. 09:50
 3/8 Tengor ***** válasza:
Vagy kitakarítod az létrehozott win7-es profil mappáját és a régi profilból bemásolod oda a fájlokat, vagy a .profile.ini (vagy hasonló) fájlban megadod a régi profil elérési útját.
2014. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy használd a Firefox Sync-et.
2014. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gábor_79 ***** válasza:

Van a Firefoxban úgynevezett profile manager, sőt egy az egyben exportálhatod a beállításokat. Amúgy egyszerűbb az első említett módszer. Keresd meg a profile.ini fájlt Felhasználók/név/AppData/Roaming/Mozilla/Firefox. Win 7 -ben alapesetben itt tárolja, ha megnyitod ott olvashatod a használt mappa elérési útját. (XP-n most nem tudom) Azt kell szerkeszteni.

Vagy windows > Futtat: itt beírod a firefox elérési útját. Nálam D:\Mozilla\firefox -p (enter)ez a profil kezelő. Ha odamásolod a régi profilmappád, ahol az újakat tárolja, akkor innen be tudod tallózni. Ha a profilkezelőt használod, a Firefox külön nem futhat mert úgy nem működik.

2014. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gábor_79 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

A második válaszoló talán okosabban leírja és az XP-lévő elérési út is benne van.

2014. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Legalább 2-3 féle profil volt nekem lementve, sajnos össze vissza maradtak meg belőlük a fájlok de szerencsére sikerült visszaállítanom egy pár hónappal ezelőttit, szóval köszönöm!
2014. ápr. 7. 10:44
 8/8 anonim ***** válasza:
milyen profilra gondolsz? a könyvjelzőkre?
2014. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!