Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hp notebook driverekt honan...

Hp notebook driverekt honan tudom meg szerezni?

Figyelt kérdés

vettem 1 hp 250 g2 notebookot ujonnan az operácios renszert felraktam "win 7 32-bit" a gyárto honlapjárol mindnet letöltöttem hozzá amit csak találtam erröl az oldalrol [link]

és ezek után a következök nem müködnek : usb hdmi és avideo kártya sem szerintem ugyanis 1024x768-as felbontásnál nagyobbat nem enged pedig wide-es képernyö természetesen



2014. ápr. 14. 19:41
1 2
 1/12 CspCsj ***** válasza:

64bites rendszerekhez van csak fent minden.

32bit alatt ha bekapcsolod a Windows Update-et, akkor az Fontos/Ajánlott frissítések listákban talán szerepel az Intel video, ami a felbontást és a HDMI-t megoldja.

2014. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké köszi meg probálom :)
2014. ápr. 15. 17:59
 3/12 A kérdező kommentje:

hali megint megrobáltam amit javasoltál win 7 professiolnal 64-bit valoban ott van a honlapon az összes driver le is töltöttem de csak töredékét tudtam fel telepiteni ( bios frissités ,youcam , power2go) de ami valoban lényeg lett volna (vga usb stb) azoknál ojan hibaüzenetet kapok hogy nem kompatibilis vagy VGA hiba üzenet-Az Nvidia telepitö nem tudja folytatni a grafikus illesztöprogram nem talált kompatibilis garfikus hardvert

most már teljesen tanácstalan vagyok merre tovább

a gép ontos típusa : Hp 250 g2 notebook pc ( F0Z42EA#AKC)

esetleg ezekkel a plussz infokkal valami ötlet /tanács ?

2014. ápr. 16. 18:55
 4/12 CspCsj ***** válasza:

Ha 32bites rendszert telepítettél a gépre akkor sajnos 64bites drivereket nem tudsz telepíteni (vagy instabillá teszik a rendszert, ha "felerőlteted").


Vagy kézzel kell keresni ilyenkor drivereket vagy 64bites rendszert kell telepíteni.


Mivel ha jól láttam Intel a processzor és az alaplapi chipset is ezért próbáld az Intel driver frissítőjével:

[link]


Lehet hogy a java-t telepítened kell hozzá, hogy működjön:

[link]


Ha nem megy akkor a CPU-Z program kiírja a processzor pontos típusát.

2014. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ö a 32 bites rendszert töröltem 64-bitest raktam helyette és ugy sem volt jo semmi mint már irtam :S
2014. ápr. 17. 19:39
 6/12 CspCsj ***** válasza:

Bocs, nem volt egyértelmű, hogy telepítetted a 64bites rendszert!

nVidia driver nem kell, mivel az ebben a modellben nincsen, csak Intel HD, annak fel kell települnie, ha nem akar, akkor a feljebb említett Intel driver detect-el is próbáld.


Ebben a sorrendben próbálnám telepíteni, hátha számít:

-Intel chipset

-Intel Management Engine

-Intel HD graphics

-Realtek HD audio (bár gondolom működik a hang, hátha kell valamelyik összetevője máshoz)

-Management Engine

-USB3

-Rapid Store

-Synaptich Touchpad, ha használod a touchpad-ot

-wifi-t gondolom felismerte

a többi annyira nem lényeges

2014. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
oké köszi ezt is megprobálom
2014. ápr. 18. 17:42
 8/12 A kérdező kommentje:
na hy megprobáltam amit javasoltál win 7 64-bittel de sjana ezt sem szerette meg a gép .De fel raktam a win 8-at és csoda történt müködik minden . :)
2014. ápr. 22. 19:13
 9/12 anonim válasza:
Hello. Nekem is pont ilyenem van, de Win 8-hoz milyen drivereket használtál vagy hol találtad meg őket? Én nem találom sehol. :(
2014. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 CspCsj ***** válasza:
Szerintem azzal, hogy "fel raktam a win 8-at és csoda történt müködik minden" arra gondolt, hogy a rendszer felismert mindent automatikusan (telepítéskor a Windows Update-et bekapcsolta, vagy első indításkor ha van netkapcsolat, akkor a win8 egyből frissít és felismeri az eszközöket)
2014. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!