Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nem tudom az xp-t feltenni a...

Nem tudom az xp-t feltenni a hp 550-es notebook-omra . Azt írja ki. : missing operation system . és ennyi. Nem csinál semmit. Vki? . Valami segítséget mutssaon. Legyen szíves!

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

hiányzó operációs rendszer

Levan formázva a winyo ?

bár ezt a xp megteszi maga is ha engeded neki

bár formázás nélkül is menni e kell

ha már van particionált formázott meghajto

2009. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Windows XP CD-jéről kell bootolni, nem a merevlemezről.

"Missing operation system = hiányzó operációs rendszer "

A bootsorrendet a gép BIOS-ában tudod beállítani. A BIOS-t általában a "Del" billentyűvel, de a notebookoknál legtöbbször az "F2" billentyűvel tudod előhivni. Itt kell keresni valami hasonló beállítást: "Boot" az elsö legyen a DVD meghajtó, a második a merevlemez.

ha ez megvan kilépsz a "Save and quit" gombbal. ujraindul a gép, és már CD-ről fog bootolni, ha bennt van a CD meghajtóban a Windows CD.

Kb. ennyi,ha nem megy írj nyugodtan.

Remélem tudtam segíteni!

Sok sikert!

2009. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok a második válaszadonak igaza van :)
2009. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is lenne egy kis problémám eredeti XP és nem tudom elfogadni a feltételeket meg nyomom a f8 de nem megy tovább mért van ez ?
2011. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
támogassa a laptopod a win xp t?
2011. febr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!