Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windows embedded ce v6. 00....

Jkeal kérdése:

Windows embedded ce v6. 00. rendszerű notebook-hoz szeretnék hozzáértő emberek segítségét kérni, az oprendszer egyszerűen üres semmi féle program nincs rajta és semmi nem fut rajta. Lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés
szeretném tudni,hogy az oprendszert tudom e valahogyan újra telepíteni és magyarosítani. a válaszokat előre is köszönöm.
2011. dec. 1. 13:04
 1/8 CactusClone ***** válasza:

Az embedded beépített operációs rendszer, ami fejlesztőknek lett kitalálva, közvetlenül a végfelhasználóknak nem értékesítik. Azért nem tudod használni, mert az adott eszközre kell testre szabni, ahhoz meg fejlesztőnek / gyártónak kellene lenned.

A Windows CE-k általában terminálokon, kamerákon, szórakoztató elektronikai eszközökön futnak.

Itt találhatsz bővebben:

[link]

2011. dec. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi választ de sajna ez nem oldotta meg a problémámat.)
2011. dec. 8. 10:26
 3/8 CactusClone ***** válasza:

Mint ahogy azt fent kifejtettem, csak nem írtam ki, ez nem Windows 7, XP, Ubuntu stb.

Egy egyszerű példa: egy időben Windows CE-vel telepített terminal klienseket vittünk hálózatba. Ezekre nem telepítünk semmit, annyi a dolguk, hogy csatlakozzanak a tartományhoz, és a szerveren lévő alkalmazásokat futtassák, vagyis csak a képet veszik át, a terminal kliensen nem fut a CE-n kívül szinte semmi.

A kedves felhasználó meg használja az Office-t, az ügyviteli rendszert stb.

Windows CE volt pl. több PDA-n, "az okostelefonok elődjein".

Szóval neked van egy mobil terminal kliensed, amivel üzleti alkalmazásokat futtató szerverhez tudsz csatlakozni.

2011. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
100 dolcsis 7 colos netbookom van ami eddig működött most meg nem,bekapcsolom addig ok de az összes eddig rajtalévő progi eltűnt róla mint egy lelketlen valami olyan amikor be van kapcsolva,engem az érdekelne ,h tudok e még kezdeni vele valamit a porfogáson kívül,vagy dobjam a kukába és vegyek másikat.
2011. dec. 8. 22:51
 5/8 CactusClone ***** válasza:
Esetleg nem tudsz írni a gyártó supportjának, hátha mondanak valami okosat?
2011. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
manapság sajna minden Kínai termék,ez is az,honlapja nincs,legalább is én nem találtam meg.
2011. dec. 9. 11:48
 7/8 CactusClone ***** válasza:
mi a neve?
2011. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neve az nincs, a modell száma PC703 CDKJ ennyi a kiindulási pont.
2011. dec. 10. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!