Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jeleníti meg a képnézege...

Miért jeleníti meg a képnézegető és a word is a képeket sokkal sötétebben, mint amilyenek?

Figyelt kérdés
Szint semmit nem látni a képeken, annyira sötétek, bármilyen képnézegetőbe, sőt, ha beillesztem a wordbe, akkor is, és nyomtatni is ugy nyomtatja ki. Mitől lehet ez?
2014. ápr. 14. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a képek valóban sötétek és a mivel készíted őket, az világosnak mutatja őket. Max. Wordben van kivilágosítás, de nem lesz túl szép.
2014. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de pl a neten a kép így néz ki: [link]


Mikor én letöltöm, a képnézegető és a word is igy mutatja:

[link]

2014. ápr. 14. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem a monitorodhoz/oprendszeredhez való monitor driver van feltelepítve, amiben mellesleg színprofil is van. Emlékszem, anno a Vistára felraktam az XP-s monitor drivert, és minden kép lila volt utána. Ez komoly. Egyéb grafikus anomália nem volt, azaz kereshettem jó ideig, hogy mi a gond.
2014. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de eddig semmi gond nem volt vele, csak most kezdte.... és igazából nem értek hozzá, hogy mit lehetne vele csinálni, meg hogy milyen operációs rendszer stb...
2014. ápr. 14. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!