Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Mindig megbízom a (z)....

"Mindig megbízom a (z). Szoftvereiben"?

Figyelt kérdés
Egy program telepítésénél ha egy ilyen kipipálható opcióval találom szemben magam, akkor ki kell pipálni, vagy nem? Mit jelent ez?
2014. ápr. 15. 10:34
 1/5 Tengor ***** válasza:
Ha csak ennyit látsz ne pipáld ki! Egyébként pedig olvasd el a körítést is!
2014. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Lényegében a Windows próbál védeni, figyelmeztetni, hogy véletlenül ne telepítsünk ismeretlen forrásból származó programot.

Tehát, ha vélhetően megbízható helyről származik a program, akkor mehet, de ha nem bízunk meg a(z) XY szoftvereiben, akkor nem kerül telepítésre.

2014. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké ezt értem, de mi történik ha kipipálom, és mi, ha nem? mert semmiféle körítést nem adtak hozzá az egyik program esetében.
2014. ápr. 15. 12:38
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
Ha figyelmesen elolvasod az utolsó mondatot: ha kipipálod, telepítve lesz, ha nem , akkor nem kerül telepítésre az adott program (hiszen nem bízol meg benne). Ez azért van így kitalálva, mert egyes esetekben előfordul, hogy "önként" akarnak települni bizonyos programok, ami nem biztos, hogy mindig jó. Így ki lehet ezeket szűrni.
2014. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor most már tényleg nem értem. Nem pipáltam ki, mégis települt a program a folytatás gombbal. Persze gondolom hogy legális meg minden, mert fizetős volt a licensz, de nem jutottam közelebb a válaszhoz. Hisz ha jól értem amit írtatok, akkor nem szabadott volna települnie a programnak, ha nincs ott a pipa. De mindegy nem annyira fontos, azt hittem egyszerűt kérdezek, a számítástechnika is olyan, minél jobban megismerem, annál jobban tudatosul bennem hogy mennyi mindenről nincs fogalmam sem.
2014. ápr. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!