Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egyáltalán játék ami lekötne?

Van egyáltalán játék ami lekötne?

Figyelt kérdés

Már mindent kipróbáltam a Cod2-től a Goat Simulatorig, de mindet meguntam. Lehetőleg FPS, vagy Szimulátor, Openworld

Mindegy csak kössön le.


Játékok amiket szeretek: PvZ Garden Warfare, BF 3, World of Tanks,The Binding Of Isaac, Terraria, LoL, WoW, Bad Piggies, CoD 2, CoD 4, CoD MW2-3, Black Ops 1-2, Borderlands


ÉS IGEN EZEKET MIND MEGUNTAM Na jó a PvZ-t azt nem meg a BF 3-at



2014. ápr. 19. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Morrowind. Ne add fel, amikor meglátod a grafikát, nem arról szól.
2014. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
engem egyedul a Dota 2 kot le
2014. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Team Fortress 2? rengeteg játékmód van. Ha szerzel prémiumot, akkor meg máris másképp használhatod a játékot. ( cserélgethetsz és a profitból meg vehetsz az új játékokat )
2014. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kérdező eljött az idő! eljött az rpg k ideje . olyan gém kell ami leköt ? hát tessék . gothic2-3,risen1-2 , elder scrolls oblivion ,skyrim .minecraft stb. biztos lehetsz benne ,h ezek le fognak kötni mivel a gothicokat és a riseneket kipörgetni igencsak időigényes de nagyon szórakoztató alényeg ,h éld bele magad .
2014. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A TF 2 az utóbbi napokban bugos, legfrissebb verzió van meg, felakarok menni egy szeróra és azt írja : Ez a szerver a játék frissebb verzióját használja. Nem értem mert a steam nem talál frissítést és amúgy is automatikusan megtalálja a frissítéseket.
2014. ápr. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!