Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha az Avastban engedélyezve...

Ha az Avastban engedélyezve van az automatikus frissítés akkor frissítés után újraindítja a gépet?

Figyelt kérdés
Ment a gép megnyitva több mindennel, kimentem cigizni és mire visszaértem addigra látszott, hogy újraindult a gép. Most 38-kor értem vissza és az Avast 33-kor frissített, ezért kérdezem, hogy ő indíthatta-e újra
2014. ápr. 26. 18:48
 1/5 belapus ***** válasza:
Az adatbázis frissítése után nem, de a programverzió frissítése után felajánlja.Most nem emlékszem pontosan, van-e benne olyan beállítás, hogy ilyenkor automatikusan újraindítja a gépet, de szerintem 5 perc nem elég a verzió frissítéshez.Ezért arra gondolok, nem feltétlen a vírusirtó frissítése miatt történt az újraindítás.
2014. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Avastnál a Beállításokban van olyan opció hogy kérdezzen rá újraindítás előtt. Nézd meg, be van-e pipálva nálad. Ha nincs, akkor lehet, hogy ő volt.
2014. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ki volt pipálva az avastnál, hogy kérdezzen rá.

Nem értem mi lehet a probléma, a win7-et januárban telepítettem egy teljesen friss merevlemezre és azóta nem volt használva, tegnap tettem be a gépbe.

2014. ápr. 26. 22:01
 4/5 belapus ***** válasza:
Most kerültem egy Avastos géphez, és valóban olyan frissítése volt ami után újraindítást kért, de - legalábbis nálam - felhasználói beavatkozással.
2014. ápr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg valami más okozta akkor, de azóta nem fordult elő újra
2014. ápr. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!